• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sosyologistAli Avcı: Kıymetli müdürlerimiz müdürlüğümüze bağlı ilkokulların 1, 2, 3 ve 4. sınıfları ile bu okullara bağlı anasınıflarında yarından itibaren haftada iki gün yüz yüze eğitime başlanacaktır.

İlçe müdürümüzün mesajıdır. Yüz yüze eğitim hayırlı olsun.
Okulumuzda okul servis hizmeti vardır okul kantini tedbirler alınarak açılacaktır
Değerli velilerimiz öğrencilerimiz zamanda getirip götürelim sosyal mesafe temizlik ve maske kurallarına dikkat edelim
Değerli Velilerim, Yarın okula gelecek Kırmızı Grup öğrencilerimiz için sadece ders kitaplarını ve defterlerini koymanızı rica ediyorum Türkçe Hayat Bilgisi Matematik

Yarın dersler 13.00'da başlayacak, 12.45 gibi okulda olmanızı rica ediyorum. Akşam ders çıkışımız 16 50'dir. Lütfen belirlenen saatlere riayet edelim.


Bir çocuk, ayakta ve şunu diyen bir yazı 'Yarın Okullar Açılıyor' görseli olabilir


Üstün Dökmen Akademi

Çocuk, Aile ve Okul Zirvesi

20-21 Şubat 2021Katılım için: https://lnkd.in/dHvD3MM 1/A Kardelenler Sınıfı Dijital Karne Töreni ... 22/01/2021 

Değerli Velilerim,


Küresel Salgın koşullarında zor bir dönemi tamamlıyoruz. Eski bildiklerimizin dışında hiç bilmediğimiz yeni kavram ve uygulamalarla karşılaştık. Tüm bunlara rağmen bu zorlu süreci olabilecek en iyi şekilde atlattık.

Koşullar uygun olursa, birlikte yol alacağımız dört yılın, ilk ve en önemli dönemini atlattık. Bu dönem öğrencilerimizin olduğu kadar bizler için de zorlu bir süreçti.

Bu dönemde, çocuklarımız kendileri için hiçbir anlam ifade etmeyen sembollerin seslerini adım adım öğrenerek, o seslerin birleştikçe anlam kazandığını fark ettiler. Daha ilk günden öğrencilerimin öğrenme isteği, okuma ve çalışma azmi bana güç verdi. Okulu ve öğretmenlerini çok sevdiklerin, anladım, onlarla gurur duydum. Onlar benim sınıf adımızdaki gibi çalışkan kardelenlerimdi. Bu zor süreçte olağan dışı durumlarda kardelen gibi yeşermeyi başardılar. Haftanın beş günü canlı derslerle bıkmadan, sıkılmadan, yılmadan devam ettiler. Hiç pes etmediler. Bazen sıkılmasınlar diye ders aralarına küçük etkinlikler de koyarak kafalarını rahatlatmaya ve eğlenerek öğrenmelerini sağlamaya çalıştım.

Sizler de bu dönemde benim yanımda ve her zaman destek oldunuz. 1. Dönem itibari ile gerek baba gerekse öğrencilerime vermiş olduğunuz destekten ötürü sizlere çok teşekkür ederim. Çocuğunuzun bu dönemde ne kadar yol aldığı önemlidir. Çabasını ve neler başardığını görün, gösterin ve takdir edin. Zayıf olduğu konularda örnek olun ve cesaretlendirin. Sağlıklı yaşam dengesi için çocuğunuzun eğlenecek ve çalışacak zamanı iyi ayırt etmesine yardımcı olun.

Tatilde tatil kitaplarını ders işle programına göre yapmalarını sağlayın. Her akşam günlüklerini yazsınlar. Bol bol hecelemeden okusunlar. 2. dönem sınıfımızda buluşmak umuduyla, ailenizle birlikte iyi bir tatil geçirmeniz dilerim ...

Metin DERVİŞOĞLU
Abdurrahmangazi İlkokulu
1/A Sınıf Öğretmeni
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret146187
Hava Durumu
Saat
Öğretmen Akademisi Vakfı

Öğretmenler Üretiyor